/  Доставка / Оплата / Повернення

Доставка / Оплата / Повернення

1. Працюємо по повній передоплаті.
2. Уважно перевіряйте замовлення перед оплатою.
3. Відправлення товару протягом доби, за винятком індивідуальних особливостей замовлення (одиниці немає в наявності, чекаємо поставку, погодні умови, посилення карантину).
4. Після оплати відразу збережіть скрін. З вами зв’яжеться менеджер, або ви отримаєте повідомлення в Вайбер, що ваша посилка відправлена. За потреби, Відправте фото чека або скрін оплати з сумою на Вайбер за номером +380502403359.
5. Повернення / обмін товару можливий протягом 14 днів (все крім Фрез і інструментів, і тільки товару НЕ роздрукованого і НЕ втратив товарний вигляд) !!!
6. Випадки шлюбу і псування товару обговорюються індивідуально.
7. Уважно читайте опис та інструкції до товару. Ми не несемо відповідальності якщо ви не вмієте працювати з товаром, або у вас немає належного обладнання.
8. Повернення / обмін товару здійснюється за рахунок покупця!
9. При оплаті вашого замовлення враховуйте комісію банку. Інакше, Комісія буде враховуватися побожним платежем при отриманні товару на пошті. Або додатковим платежем після зв’язку з менеджером
10. Замовлення надсилаємо через Нову пошту. Також можлива доставка кур’єром нової пошти, для цього необхідно вибрати дану опцію на сторінці оплати товару.