Про нас

Я, Юлія Зварич, представляю бренд твоїх можливостей!
Юлия Зварич

JZ nails Group – це багаторічний досвід, прояв сильних ідей, ексклюзивну якість і унікальні здібності. Це колаборація прогресивної школи і досконалі технології торгової марки, вираження любові до професії, яку я передаю в кожному продукті JZ. З єдиною метою – створити ідеальні умови розвитку для тебе. Для вищого ступеня професійного зростання, кожного nail майстра.

PRO SCHOOL
Школа прогресивних майстрів та викладачів нігтьового бізнесу. Ми навчальна школа яка постійно розвивається, в  основі  якої закладені всі мої навички та Know-How, авторські техніки та багаторічний досвід. Знання, які передаються з відданістю і пристрастю. Для вас найбільш інноваційні та безпечні техніки манікюру і педикюру, прогресивні програми моделювання і дизайну, навчальні програми від BASIC LEVEL до інструкторських курсів. Наша мета – розвиток який веде до досягнень. Стань кращим! Вчися у кращих!

PRO BRAND
Мій світ ідеальних матеріалів. Де кожен продукт працює на свого майстра. Завдяки роботі з Європейськими фабриками, Бренд JZ NAILS GROUP- вища якість і унікальні технології. Кожен продукт створений мною зі своєю унікальною метою і покликанням. Від безпечної роботи Кератолічного лосьйону, до досконалої моделюючої системи. Моя пристрасть до якості, кольору і в’язкості кожного продукту підкреслює його особливість і унікальність. Ця якість і визначило його мету – працювати на тебе, без залишку віддаватися, від мінімальної кількості розкривати максимальну якість, виявляючи твій професіоналізм.

JZ NAILS GROUP – особистий бренд, де я, Юлія Зварич, з честю презентую ВАМ кожен модуль моєї системи. Адже в ньому все зроблено з любов’ю! У ньому природа твого професіоналізму!

JZ NAILS GROUP
Ваша JZ ❤️